.

.

Гроздобер Сребрен АНГЕЛ ДЕВОЈКА се МОЛАМ БЛАГОСЛОВИ Hummer Вртливата Затворач Копче Синџир Прстен За Клучеви Автомобил DIY Торба Копче Прстен Чанта Подарок Топла P357

Гроздобер Сребрен АНГЕЛ ДЕВОЈКА се МОЛАМ БЛАГОСЛОВИ Hummer Вртливата Затворач Копче Синџир Прстен За Клучеви Автомобил DIY Торба Копче Прстен Чанта Подарок Топла P357

DEN 173.00 DEN 205.92

Количина на стоки
Достапно на барање


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
Страна : 48*17 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Гем Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник

Избор на купувачи