.

.

Гроздобер Сребро АЈФЕЛОВАТА КУЛА Dragonfly Шапка Круна Кобра Фокс АНГЕЛ Apple морска ѕвезда Копче Синџир За Клучеви Автомобил Копче Прстен Накит ТОПЛА P358

Гроздобер Сребро АЈФЕЛОВАТА КУЛА Dragonfly Шапка Круна Кобра Фокс АНГЕЛ Apple морска ѕвезда Копче Синџир За Клучеви Автомобил Копче Прстен Накит ТОПЛА P358

DEN 261.00 DEN 325.92

Количина на стоки
Достапно на барање


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
Страна : микс MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник

Избор на купувачи