.

.

Гроздобер Сребро КИНЕСКИ КАРАКТЕР ЉУБОВ Тока Копче Синџир За Клучеви Автомобил Копче Прстен Сувенири Подароци Неколку Чанта Накит 100PCS P331

Гроздобер Сребро КИНЕСКИ КАРАКТЕР ЉУБОВ Тока Копче Синџир За Клучеви Автомобил Копче Прстен Сувенири Подароци Неколку Чанта Накит 100PCS P331

DEN 657.00 DEN 781.92

Количина на стоки
Достапно на барање


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 50/100pcs
Страна : 49*18 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Гем Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Мажи
Материјал:
Коска
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
Нови

Избор на купувачи