.

.

Емајлот МАЧКА КУЧЕ Дланка ШЕПА ПЕЧАТИ Keychain Гроздобер Сребро За Клучеви Автомобил копче Синџири Бренд Подароци Чанта Неколку Клучни Прстен Торба 20PCS ТОПЛА

Емајлот МАЧКА КУЧЕ Дланка ШЕПА ПЕЧАТИ Keychain Гроздобер Сребро За Клучеви Автомобил копче Синџири Бренд Подароци Чанта Неколку Клучни Прстен Торба 20PCS ТОПЛА

DEN 310.00 DEN 369.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Опишете
Материјал : Цинк Легура
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 20pcs
Страна : 43*16 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker

Избор на купувачи