.

.

LPHZQH мода трендовски симпатична куче автомобил спорт копче синџир англиски Булдог торба шарм pendant додатоци подарок Keyring популарни накит

LPHZQH мода трендовски симпатична куче автомобил спорт копче синџир англиски Булдог торба шарм pendant додатоци подарок Keyring популарни накит

DEN 608.00 DEN 1147.20

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте на LPHZQH продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Повеќе детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Родиум Позлатен
Број На Модел На:
K018
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден

Избор на купувачи