.

.

Природен камен кварц Пурпурна кристал keychain опал Сомот tassel копче прстен За Жените Девојка Торба Keychain Рачно изработени накит Топла Продажба

Природен камен кварц Пурпурна кристал keychain опал Сомот tassel копче прстен За Жените Девојка Торба Keychain Рачно изработени накит Топла Продажба

DEN 288.00 DEN 410.88

Количина на стоки
Достапно на барање


Име : Природен камен кварц Пурпурна кристал keychain опал Сомот tassel копче прстен За Жените Девојка Торба Keychain Рачно изработени накит Топла Продажба
Позлата : Цинк легура
Материјали : камен
Големина : 11cm
Примена : Keychain,Телото декорација,Торба декорација
Пакет : 1pc Keychain

Повеќе детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YP0001
Материјал:
Камен
Метална боја:
Титаниум Позлатен
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
PONGT
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
синџир:
Цинк Легура
Состојба:
Бренд Нови
Материјал:
кристал камења/tassel
боја:
Пинк/Виолетова / зелено / сино
Повод За:
Улица , Лица , Секојдневни
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
од Кина
Големина:
11cm
Тежина:
30g
Тип На Објект:
Клучни Синџири

Избор на купувачи