.

.

Кристал Dragonfly Bunny Pompom Keychain Крзно Харе За Женска Торба Познатиот Луксузен Бренд чан Дизајнери Шарм Автомобил Pendant

Кристал Dragonfly Bunny Pompom Keychain Крзно Харе За Женска Торба Познатиот Луксузен Бренд чан Дизајнери Шарм Автомобил Pendant

DEN 283.00 DEN 314.88

Количина на стоки
Достапно на барање


Клучни Додатоци Категорија Keychain стил жена моделирање свет Pendant Материјал метал,зајакот топката розова боја Материјал Цинк Легура Бренд wukaka Производ ID YSKC0036 пакет индивидуални пакет вкупна должина од 15cm Прилики за подароци Секојдневниот живот pendant Num. YSKC0036 тежина 30 G Стил Мода
Рекс Зајакот Крзно : она што ние ги користиме ние може да ветување е 100% вистински Рекс зајакот крзно и Ние никогаш не продаваме fulse крзно. Рекс зајакот крзно е стр бујна казна, богата, низок и рамен, светли и чисти изглед, допрете крзно има кул чувство.Рекс зајакот крзно ќе биде поудобно отколку обично зајакот крзно. Совети : Ако добиете крзно топката keychain, крзно топката не е круг, може да биде keychain беше стискаш на начинот на превозот ,бидејќи топката е вистинско крзно, па тоа е лесно да се биде вратен круг , доколку го користите фен удар ќе се врати во тркалезна форма повеќе лесно.
Друг проблем :
Ако производот се скршени на патот, или скршени,или пристигна до крајот ,или било peoblem. можете да не контактирате прво ,ние ќе resbonsible до крај додека не сте задоволни .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
зајакот крзно
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
wukaka
Број На Модел На:
YSKC0036
Компатибилност:
Клучни Синџири
Функција:
Клучни Синџири
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура
Производ ID:
YSKC0036
Клучни Додатоци Категорија:
keychain
Моделирање:
Свет
pendant материјал:
Метал
Пакет:
индивидуални пакет
Големина:
ball

Избор на купувачи