.

.

Бесплатен превозот BOSI 1/2 Вози лизгачки штекер клуч,кина топ десет бренд алатки

Бесплатен превозот BOSI 1/2 Вози лизгачки штекер клуч,кина топ десет бренд алатки

DEN 554.40

Количина на стоки
Достапно на барање


1/2" Вози лизгачки штекер клуч
Discription :
Капка-фалсификувани со CR-V ЧЕЛИК,индукција угасне целосно,огледало полиран.
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето Ние брод на земји избрани. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-25 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
SIJIBOSI
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
250mm
Тип:
приклучок за клуч
Број На Модел На:
BS364803

Избор на купувачи