.

.

Е-02H1 Ratchet Crimping Plier за коаксијален кабел BNC конектори crimper RG58 crimp алатка

Е-02H1 Ratchet Crimping Plier за коаксијален кабел BNC конектори crimper RG58 crimp алатка

DEN 275.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Е-02 H1 Ratchet Crimping Plier
Coax Crimping Алатки
BNC crimper За коаксијален конектори/BNC, TNC.. Осигурува единствен crimp престанок Висок квалитет, економска алатка Crimping опсег : 6.5 mm, 5.4 mm, 3.25 мм, 2.0 mm, 1.72 мм, 1.0 мм Должина : 230mm Тежина : 0.6 kg
Пакување
Wenzhou Li Si Da Алатки Co., Ltd.
Благодатта

Повеќе детали

Примена:
Crimping
Број На Модел На:
Е-02H1
Материјал:
Јаглероден Челик
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
Рамен Нос
Се Справи Со Стил:
Директно
Бренд Име:
ЛСД
Рачки во боја:
Сина
crimping опсег :
6.5 mm, 5.4 mm, 3.25 мм, 2.0 mm, 1.72 мм, 1.0 mm
Должина:
230mm
Тежина:
0.6kg

Избор на купувачи