.

.

crimping клешти за коаксијален кабел,RG58 коаксијален crimping алатка АП-06 притиснете 2.56/3.67/4.35/4.82/5.4 мм coax конектор crimper

crimping клешти за коаксијален кабел,RG58 коаксијален crimping алатка АП-06 притиснете 2.56/3.67/4.35/4.82/5.4 мм coax конектор crimper

DEN 344.16

Количина на стоки
Достапно на барање


crimping клешти за коаксијален кабел,RG58 коаксијален crimping алатка АП-06 притиснете 2.56/3.67/4.35/4.82/5.4 мм coax конектор crimper
Спецификација
coax crimping алатки,
терминал crimping алатки
crimping plier
Ratchet coax crimping алатка
Модел No : АП-06 coax crimping алатка
За crimping коаксијален кабел connectos
crimping опсег : 2.56 мм,3.67 мм,4.35 мм,4.62 мм,5.4 mm
должина : 250mm
3.Други Модели
Answer : ___________________________ Note : Сите АП серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го смените crimping умре pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многу
Плаќање
Ако имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена.
2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Сертификација

Повеќе детали

Примена:
Crimping
Број На Модел На:
АП-06
Plier Стил:
Германски
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
се справи со боја:
Црвена
Применливи:
за коаксијален кабел конектори
crimping опсег :
2.56/3.67/4.35/4.82/5.4 мм
Должина:
250mm
Тежина:
0.75

Избор на купувачи