.

.

Е-04H Ratchet Crimping Plier за коаксијален кабел BNC конектори crimper RG58 crimp алатка

Е-04H Ratchet Crimping Plier за коаксијален кабел BNC конектори crimper RG58 crimp алатка

DEN 275.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Е-04 H Ratchet Crimping Plier
Coax Crimping Алатки
BNC Crimp Алатка За коаксијален конектори Обезбедува единствен crimp престанок Висок квалитет, економска алатка Crimping опсег : 6.5 mm, 5.46 мм, 4.75 мм, 3.46 мм,1.72 мм Должина : 230mm Тежина : 0.6 kg
Пакување
Wenzhou Li Si Da Алатки Co., Ltd.
Благодатта

Повеќе детали

Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Број На Модел На:
Е-04H
Материјал:
Јаглероден Челик
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Plier Стил:
Европски
Се Справи Со Стил:
Директно
Рачки во боја:
Сина
crimping опсег :
6.5 mm, 5.46 мм, 4.75 мм, 3.46 мм,1.72 mm
Должина:
230mm
Тежина:
0.6kg

Избор на купувачи