.

.

рака ratchet crimping алатки за изолирани терминали и пренапони конектори 0.5-6mm2 АП-03C

рака ratchet crimping алатки за изолирани терминали и пренапони конектори 0.5-6mm2 АП-03C

DEN 344.16

Количина на стоки
Достапно на барање


рака ratchet crimping алатки за изолирани терминали и пренапони конектори 0.5-6mm2 АП-03 C
Спецификација
Crimping Опсег : 0.5-6mm2
1 Име на Производ : АП-03 C пред-изолирани терминал crimping алатки
2 Точка Бр : АП-03 C
3.Материјал : Јаглероден Челик
4 Примена Предмет : Изолирани Терминали
5 Crimping Опсег : 0.5-6mm2
6 AWG : 20-10
7 Должина : 250mm
8 Тежина : 0.65 KG
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многу
Плаќање
Ако имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена.
2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Сертификација

Повеќе детали

Примена:
Crimping
Plier Стил:
Германски
Бренд Име:
ЛСД
Број На Модел На:
АП-03C
Материјал:
Јаглероден Челик
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно

Избор на купувачи