.

.

Нерѓосувачки Челик Eyelash Продолжување Nippers Tweezer Убавина Алатка Бесплатен Превозот

Нерѓосувачки Челик Eyelash Продолжување Nippers Tweezer Убавина Алатка Бесплатен Превозот

DEN 287.04

Количина на стоки
Достапно на барање


НАЈДОБРИТЕ нерѓосувачки челик eyelash продолжување пинцети
Функција :
1. Нерѓосувачки челик пинцети се специјализирани за продолжување eyelash
2. Анти-корозија и анти-киселина
3. Врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка
4. Мазна површина третман
5. производ површината долго време се користи е уште светла
6. Лесно да ги собереш eyelash
Спецификација :
Модел НАЈДОБРИТЕ нерѓосувачки челик tweezer Материјал : не ' Рѓосувачки челик Површина третман : Обработуваат на висока температура и
полиран финиш Тип на совет Укажа Боја сребрена Големина(L*W*Совет) :
115*9.5*12.5 мм Пакет : Блистер+ картичка Пакување : 20pcs/кутија Пакет тежина : за 0,6 kg/кутија
Слика

Повеќе детали

Бренд Име:
БЕС
Тип:
Долг Нос
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BST-10l
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Електроника поправка
Големина:
110mm
Пакет:
блистер и картичка
боја:
сребрена

Избор на купувачи