.

.

BST-728 Анти-Киселина Челик Криви Директно Веѓа Пинцети Шминка Eyelash Лажни Трепки Продолжетоци Око Трепките Стил Алатки

BST-728 Анти-Киселина Челик Криви Директно Веѓа Пинцети Шминка Eyelash Лажни Трепки Продолжетоци Око Трепките Стил Алатки

DEN 282.00 DEN 282.24

Количина на стоки
Достапно на барање


BST-728 Анти-Киселина Челик Криви Директно Веѓа Пинцети Шминка Eyelash Лажни Трепки Продолжетоци Око Трепките Стил Алатки
Изработени од нерѓосувачки челик
Анти-корозија и анти-киселина
Врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка
Обработени во висока температура и саден анти-статички материјал
Лесен за носење и употреба
Материјал : 202 од не ' Рѓосувачки челик
Магнетизам : Не
Површински третман : Antistatic сликарство третман
Совет сила : >HRC40℃
Должина : 120mm
Тежина : 25g(со пакет)
Пакување : 20pcs/кутија
Големина на кутија : 204*163*45
1pc/20pcs* BST-728 пинцети

Повеќе детали

боја:
1pc, 20pcs
Бренд Име:
БЕС
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
НАЈДОБРИ-728
DIY Материјали:
Електрични
Plier Стил:
Европски
Се Справи Со Стил:
Директно
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Криви совети
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
120mm
тип на совет:
Криви
Функција:
анти-статички
боја:
Црна

Избор на купувачи