.

.

НАЈДОБРИ-91-4L Висока Qualtiy SA Нерѓосувачки Челик Кристал Обланда Пинцети за Мобилни Поправка Алатки Бесплатен Превозот

НАЈДОБРИ-91-4L Висока Qualtiy SA Нерѓосувачки Челик Кристал Обланда Пинцети за Мобилни Поправка Алатки Бесплатен Превозот

DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно на барање


НАЈДОБРИ-91 - SA Нерѓосувачки Челик Кристал Обланда Пинцети за Мобилни Поправка Алатки Бесплатен Превозот
Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
Анти-корозија и анти-киселина
Врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка
Не-магнетни
Полоши се изедначи површината третман
Производ површината долго време се користи е уште brigh
1pc*Обланда Пинцети
BST-91-4 L SA
BST-91-4 T SA

BST-91-5 L SA
BST-91-5 T SA
BST-91-SA 6 L
BST-91-SA 6 T

Повеќе детали

Бренд Име:
БЕС
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
91-4T SA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачи