.

.

Ratchet тип на кабел се повлечи Crimping Алатки за Кабел Гкл 5.5-25mm2 LS-22

Ratchet тип на кабел се повлечи Crimping Алатки за Кабел Гкл 5.5-25mm2 LS-22

DEN 471.84

Количина на стоки
Достапно на барање


1 Име : Ratchet тип на кабел се повлечи Crimping Алатки за Кабел Гкл 5.5-25mm2 LS-22
2 Тип : LS-22
3 Материјал : Висок јаглероден челик
4 Technic : Зацврстен со хемиски blacked заврши и топлина третираат
5 Примена : Не-изолирани кабел повлечи
6 Crimping опсег : 5.5-25мм 2
7 AWG : 12-4
8 Должина : 365mm
9 Тежина : 0.85 kg
10 Пакет : Блистер картичка

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LS-22
Тип:
Рамен Нос

Избор на купувачи