.

.

Рака Crimping Алатка за crimping кабел ferrules и изолирани терминали 0.5-2.5mm2 АП-06WF2C

Рака Crimping Алатка за crimping кабел ferrules и изолирани терминали 0.5-2.5mm2 АП-06WF2C

DEN 344.16

Количина на стоки
Достапно на барање


Рака Crimping Алатка за crimping кабел ferrules и изолирани терминали 0.5-2.5mm2 АП-06 WF2 C
Спецификација
Ratchet Crimping Алатки
Модел No : АП-06 WF2 C
Crimping опсег : 0.5-2.5 mm⊃2; 20~13 AWG
Должина : 250mm
Тежина : 0.75 kg
3.Други модели
Answer : ___________________________ Note : Сите АП серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го смените crimping умре ве молиме оставете ја вашата порака во рамките на својата цел.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многу
Плаќање
Ако имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена.
2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Сертификација

Повеќе детали

Примена:
Crimping
Plier Стил:
Германски
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
Број На Модел На:
АП-06WF2C
се справи со боја:
Црвена
Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
за кабел ferrules
crimping опсег :
0.5-2.5mm2
AWG:
20-13

Избор на купувачи