.

.

2018 Топла Продажба На Нови Roupa Feminina Мода Женски Пејач Дс Костими Dj Едно Парче Рачно Изработени Вежба За Dovetail Перформанси Носат

2018 Топла Продажба На Нови Roupa Feminina Мода Женски Пејач Дс Костими Dj Едно Парче Рачно Изработени Вежба За Dovetail Перформанси Носат

DEN 4788.00 DEN 5039.52

Количина на стоки
Достапно на барање

2014 мода женски пејач дс костими dj едно парче рачно изработени вежба dovetail перформанси носат Големина на Табелата S големина одговара за рамо 38cm,биста на 84-94cm,половината 64-74cm,колковите 84-90cm,sleeve должина 61cm,ракав рака 27.5 см,ракави ткаенината 19.5 cm,Пред Должина од 76 cm од рамо до дното,Назад должина 98 см износот што треба да dovetail предностите М големина одговара за рамо 39.2 cm,биста на 88-98cm,половината 68-78cm,колковите 88-94cm,ракав должина 62cm,sleeve рака 29.5 см,ракави ткаенината 20.7 cm,Пред Должината 77 cm од рамо до дното,Назад должина 99 см износот што треба да dovetail предностите L големина одговара за рамо 40.4 cm,биста на 92-102cm,половината 72-82cm,колковите 92-98cm,ракав должина 63cm,ракав arm31.5cm,ракав ткаенината 21.9 cm,Пред Должина 78cm од рамо до дното,Назад должина од 100 см износот што треба да dovetail предностите

Повеќе детали

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Xinjiang Танц Костим
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
060602
Име:
AshleaDansi
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
боја:
Црвена ,Црна
Големина:
s ,m,l

Избор на купувачи