.

.

Слика Тапан Чип За Xerox 4430 Печатач,DocuCentre-IV C4430 Чип За Xerox Тапан Единица,За Xerox CT350895/96/97/98 Тапан Чип

Слика Тапан Чип За Xerox 4430 Печатач,DocuCentre-IV C4430 Чип За Xerox Тапан Единица,За Xerox CT350895/96/97/98 Тапан Чип

DEN 1392.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Benzi Color
БОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧ
ЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!
Benzi Color Нашиов Пазар
Ласерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во прав
КОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден за
ЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTA
ЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERA
Benzi Color детали за Производот
Основни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : DC-IV C4430 , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд ЗА Xerox Државниот : NEW Тапан Чип Испорака : од страна на море/ер/DHL/Федекс/EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001
Компатибилен Тапан Чип Refilling Тонер За Xerox DC-IV C4430 Ласерски Печатач Кертриџ
модел : Тапан Чип КОРИСТАТ ЗА Xerox CT350895 CT350896 CT350897 CT350898 Црна(над 48000 страници на 5% страница покриеност А4)
Цијан (над 48000 страници на 5% страница покриеност А4)
Магента (над 48000 страници на 5% страница покриеност А4) Жолта (над 48000 страници на 5% страница покриеност А4) се КОРИСТИ ЗА Xerox Docu Centre-IV C4430 (Тапан Единица Чип)
======================================================================================= Верзија : MOQ : 1sets.
Пакет : самец/во рефус.
Grantee : 100% ,се врати ако некој се неисправни.
Пакување & Испорака Пакување Детали : 1.анти-статички торба 2.Персонализација 3.кеси со посебни етикети. ============================================================== Ова е слика поврзани со овој производ :
.

Повеќе детали

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
DC4430
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА

Избор на купувачи