.

.

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Накит трговија на големо Зголеми Златна Боја Плоштадот Сина, Пурпурна Сива Симпатична Кристал Обетки за Жените Подарок

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Накит трговија на големо Зголеми Златна Боја Плоштадот Сина, Пурпурна Сива Симпатична Кристал Обетки за Жените Подарок

DEN 192.00 DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура& Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина на :
1.2*1.2 см Тежина : 10g Тема : Објект употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

Повеќе детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
MOONROCY
Број На Модел На:
R

Избор на купувачи