.

.

2017 Директна Продажба На Жените Класичен Акрилик Orecchini Earings Нови Гем Секси Стил Мода Геометрија Капка Обетки Фабрика Трговија На Големо

2017 Директна Продажба На Жените Класичен Акрилик Orecchini Earings Нови Гем Секси Стил Мода Геометрија Капка Обетки Фабрика Трговија На Големо

DEN 135.00 DEN 142.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
2-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает.
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Повеќе детали

Главниот Камен Боја:
Црвена
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Бренд Име:
крило гадост tak
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HD-6000098
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
shippment:
Бесплатен превозот
Обетки Тип:
Шарм Обетки
Накит Тип:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Големина:
9CM

Избор на купувачи