.

.

Круг рачно изработени Дрвени оригинални ружино дрво 2017 Сандаловина Додатоци едноставни Модни Темперамент Обетки Зелена црвена Дрво За Жени

Круг рачно изработени Дрвени оригинални ружино дрво 2017 Сандаловина Додатоци едноставни Модни Темперамент Обетки Зелена црвена Дрво За Жени

DEN 640.00 DEN 673.44

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F73
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
LONUXN
Метали Тип:
Никој

Избор на купувачи