.

.

Жените Мода Голем Круг Отвори капка Обетки Гроздобер Цинк Легура Антички Злато Сребро Индискиот Изјава Dangle Обетки Накит Партија

Жените Мода Голем Круг Отвори капка Обетки Гроздобер Цинк Легура Антички Злато Сребро Индискиот Изјава Dangle Обетки Накит Партија

DEN 149.00 DEN 185.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
диви и бесплатно
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YC07020
Earring Тип:
dangle обетки
Метална боја:
сјајна Злато/античкиот злато/антички сребрен
производство име:
Жените dangle обетки
Место на Потекло:
Yiwu ,Кина
Пакување:
1pair/opp вреќа,картички
Обликот:
Геометриски
клучни зборови:
Голем Круг Dangle Обетки
Функција:
Висок квалитет
Други Стил:
ОЛ,Гроздобер

Избор на купувачи