.

.

Smesiteli Нови Пристигнување Промоции Месинг Мат Црна Заврши Бања Слив Потоне Допрете Круг Стил Шише Отпад Стапица Мозоци P-стапица

Smesiteli Нови Пристигнување Промоции Месинг Мат Црна Заврши Бања Слив Потоне Допрете Круг Стил Шише Отпад Стапица Мозоци P-стапица

DEN 1873.00 DEN 2058.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка капка превозот Smesiteli Нови Пристигнување Промоции Месинг Мат Црна Заврши Бања Слив Потоне Допрете Круг Шише Отпад Стапица Мозоци P-стапица
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
Ние брод на светот од кина.
Времето за испорака е прибл. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.
Меѓународни Купувачи Забелешка
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3. Димензии на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.
4. Известување за Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
5. Известување за Корисниците од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.
6. Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.

Повеќе детали

Тип:
Канализација
Бренд Име:
Smesiteli
Стил:
Круг
Материјал:
Дувачкиот
Примена:
Басенот
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Површински Третман:
Полиран
Стоковните Тип:
Лични Перење/Чистење/Нега
Големина:
Others
Број На Модел На:
Д-3580
боја:
Мат Црна
погоден:
Кујна/Бања
Стил:
Собори Pop-Up
Инсталација:
лесно
Тип:
Бања Тапа Accessroy

Избор на купувачи