.

.

2 парчиња Камера Рамо Вратот Рака за 10d 20d 30d 40d 50d 450d 350d 550d d90 d3100 d5100 d3200 d3300 d40 SLR dslr фото

2 парчиња Камера Рамо Вратот Рака за 10d 20d 30d 40d 50d 450d 350d 550d d90 d3100 d5100 d3200 d3300 d40 SLR dslr фото

DEN 295.68

Количина на стоки
Достапно на барање


Спецификации :
Материјал : Полиестер (ткаени најлон платно материјал)
Вкупна должина : 120cm
Рака должина : 62cm
Lanyard Должина : 29cm
Рака ширина : 4cm
Lanyard ширина : 1cm
Пакет содржи :
2 * Рака за dslr фото Камера

Повеќе детали

Бренд Име:
хари добро
Употреба:
Врвка за околу

Избор на купувачи