.

.

Отворено Водоотпорен не се лизга снимање ракавици за 600d 550d Бесплатен Превозот

Отворено Водоотпорен не се лизга снимање ракавици за 600d 550d Бесплатен Превозот

DEN 306.00 DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Карактеристики :
Анти-лизгање
топло
Една големина Возрасни Погоден за дланка ширина од 7.5 cm - 10.5 см(2.95"-4.13")
Flexable и дише материјал (не slipable внатре)
она што е во кутијата?
1 пар на ракавици
SKU : F503381
одговара : canon 550d 600d

Повеќе детали

Бренд Име:
хари добро

Избор на купувачи