.

.

5pcs Природна Убава fluorite кристал Точка исцелување 386.3 g

5pcs Природна Убава fluorite кристал Точка исцелување 386.3 g

DEN 1199.52

Количина на стоки
Достапно на барање


КРИСТАЛ ОБЈЕКТ
Име
5pcs Природна Убава fluorite кристал Точка исцелување 386.3 g
Материјал
Natura l кристално
Тежина
386.3 g
Должина
68-59mm
Ширина
25-31mm
Highth
22-25мм
Превозот чини :
Во САД Epacket испорака (за 7-15 дена)
Да не-САД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни дена
Ако вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.
Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 12-20 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 7-10 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветно
Море(60days)
0.00
ШАЛ(30days.)
0.00
ВОЗДУХ(15days)
0.00
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Combimed превозот
Комбинираат Превозот Попуст : (Купи повеќе Спаси повеќе)
(1)2~5 предмети 10% попуст на сите превозот и ракувањето со
(2) 6~10 предмети 15% попуст на сите превозот и ракувањето со
(3)11~20 предмети 20% попуст на сите превозот и ракувањето со
(4) 20 или повеќе предмети,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ние нудиме се комбинираат превозот што ќе го спаси вашиот превозот цена во голема мера за вашиот повеќе купувања.

Повеќе детали

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Избор на купувачи