.

.

Автоматски Светла Сензор И да се Префрлате Одговара За ГОЛФ 5/6 mk5 mk6 Tiguan Passat B6 Touran Jetta MK5 V

Автоматски Светла Сензор И да се Префрлате Одговара За ГОЛФ 5/6 mk5 mk6 Tiguan Passat B6 Touran Jetta MK5 V

DEN 1261.00 DEN 1727.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Автоматски Светла Сензор И да се Префрлате за ГОЛФ mk5 mk6 Tiguan Passat B6 Touran Jetta MK5
Дел Број На Светлата Прекинувач : 5 ND 941 431 B XSH
Производот се покаже :

Повеќе детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика и
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
1
Име На Модел:
5ND 941 431B XSH
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Специјални Функции:
Светла сензор
Бренд Име:
GZXINJINGYU
Објектот Големина:
1

Избор на купувачи