.

.

shhworldsea 50PCS 5P Автомобилство Автомобили Auto Реле Приклучоци,5 Pin Планината, Серија Реле конектор приклучок Бесплатен Превозот

shhworldsea 50PCS 5P Автомобилство Автомобили Auto Реле Приклучоци,5 Pin Планината, Серија Реле конектор приклучок Бесплатен Превозот

DEN 1330.00 DEN 1822.08

Количина на стоки
Достапно на барање


shhworldsea 50 PCS - Автомобилство Автомобили Auto Реле Приклучоци,5 Pin Планината, Серија Релеи Бесплатен превозот
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Повеќе детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Напон:
24V
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
5 PIN АВТОМОБИЛ РЕЛЕ КОНЕКТОР
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Големина:
5 PIN АВТОМОБИЛ РЕЛЕ КОНЕКТОР
Специјални Функции:
5 PIN АВТОМОБИЛ РЕЛЕ КОНЕКТОР
Од Моќ:
5 PIN АВТОМОБИЛ РЕЛЕ КОНЕКТОР
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Избор на купувачи