.

.

LEEWA 10pcs Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Toyota Camry 7 Навигација со DVD #2593

LEEWA 10pcs Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Toyota Camry 7 Навигација со DVD 2593

DEN 1280.00 DEN 1488.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Апликацијата Сцена : Вашиот автомобил ОЕМ главата uint радио или DVD плеер со екран,обратна паркинг камера функцијата е вграден но во повеќето случаи ќе треба купи овој приклучок адаптер кабел и камера одделно за адаптација. Паркинг Обратна Задна Камера за Видео Plug Конвертор-Кабел Адаптер За Toyota Camry 7 Навигација со DVD Должина : околу 270mm *ИЗВЕСТУВАЊЕ* Пред да го купите,ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил ОЕМ главата единица грб Џек/Интерфејс и на иглички Ќе е подобро да се слика и да се спореди со нашиот објект е слика,така што купи вистинскиот.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
LEEWA
Од Моќ:
-
Објектот Тежина:
0.02kg
Напон:
12V
Објектот Големина:
-
Име На Модел:
CA2593
Специјални Функции:
ПОМОШЕН Аудио Темперамент
Материјал Тип:
-

Избор на купувачи