.

.

50 Парчиња 25мм Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

50 Парчиња 25мм Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно на барање


50 Парчиња Неполиран Дрвени Knob. (Забелешка : Овие копчиња не се орев внатре [приказ на слика 2] , па на завртката е само-прислушување завртки )
Материјал : Дрво
Големина : 25x20mm (Дијаметар x Височина)
30мм Завртки вклучени (само-прислушување завртки)

Повеќе детали

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Дрвени
Тип:
Мебел Справи & Knob

Избор на купувачи