.

.

50 Парчиња 25мм Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

50 Парчиња 25мм Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно на барање


50 Парчиња Дрвени Knob.
Материјал : Дрво
Големина : 25x20mm (Дијаметар x Височина)
1" (25мм) Завртки вклучени

Повеќе детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Дрвени

Избор на купувачи