.

.

25 Парчиња 28mm Unpainted Дрвени Фиока Повлече Кабинет Knob Мебел Дрво Рачка

25 Парчиња 28mm Unpainted Дрвени Фиока Повлече Кабинет Knob Мебел Дрво Рачка

DEN 655.20

Количина на стоки
Достапно на барање


25 Парчиња Неполиран Дрвени Knob.
Материјал : Дрво
Големина : 28x21 (Дијаметар x Височина)
25 Парчиња 1" (25мм) Завртки вклучени

Повеќе детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Руралните
Материјал:
Дрвени
DIY Материјали:
Дрво

Избор на купувачи