.

.

40 Парчиња 34mm Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

40 Парчиња 34mm Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно на барање


40 Парчиња Неполиран Дрвени Knob.
Материјал : Дрво
Големина : 34x28mm (Дијаметар x Височина)
30мм Завртки вклучени

Повеќе детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Дрвени

Избор на купувачи