.

.

10pcs/многу бесплатен превозот Европската насликани порцелански фиока кабинет гардероба вратата knob

10pcs/многу бесплатен превозот Европската насликани порцелански фиока кабинет гардероба вратата knob

DEN 1833.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Добредојдовте на Кетрин International Co., Ltd-Најдобри декоративни хардвер -Професионални колекција!
Тип : Керамички цртан филм knob Место на Потекло : Кина Големина : 38*38*27mm
Спакувана во проѕирна пластична кеса со завртка во тоа .
20pcs за еден внатрешен кутија.
200pcs за еден картон.
Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк. : )
Ве молиме љубезно дозволете ни да знаете која боја ви се допаѓа кога ќе го поставите цел. Ви благодариме.
За рефус со цел, ве молиме контактирајте со мене директно за најдобрите понуди!
Услови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO
Услови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.

Повеќе детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КЕТРИН ДОМОВИ
Стил:
Руралните
Материјал:
Керамички
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
swg34
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка

Избор на купувачи