.

.

50 Парчиња 17mm Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

50 Парчиња 17mm Дрвени Фиока Knob се Повлече Кабинет Knob Дрво Knob Мебел Рачка

DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно на барање


50 Парчиња Дрвени Knob. (Забелешка : Овие копчиња не се орев внатре [приказ на слика 2] , па на завртката е само-прислушување завртки )
Материјал : Дрво
Големина : 17x23mm (Дијаметар x Височина)
30мм Завртки вклучени (само-прислушување завртки)

Повеќе детали

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Дрвени

Избор на купувачи