.

.

Пченица трева морнар нерѓосувачки челик прирачник овошје зеленчук рака притиснете сок уред бавно притиснете цедењето машина

Пченица трева морнар нерѓосувачки челик прирачник овошје зеленчук рака притиснете сок уред бавно притиснете цедењето машина

DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пченица трева морнар нерѓосувачки челик прирачник овошје зеленчук рака притиснете сок уред бавно притиснете цедењето машина
Параметарот :
Модел ZFJ1
Материјал 304stainless челик
Димензија 29*21*10см
Тежина 2.7 кг
Функција :
Лесен и брз стискаш пченица трева, сок принос е висока, не ги уништи хранливите состојки.Исто така, може да се притисне на зеленчук и овошје.
Функција :
Едноставен дизајн и лесен за употреба.
Лесно да се чисти и целосна нерѓосувачки ( храна одделение )
Остатоци и сок може да се одвои
Опис :
Работат од страна на страна, ќе може да се направи differnet овошје и зеленолисните растенија сок со тоа.
Како што се : wheatgrass сок, сок од јаболко,лубеница сок,
грозје сок,сок од круша,морков сок, сок од краставица,итн
Речиси сите видови на растителни сокови и овошен сок.Лесен за одржување.
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација).

Повеќе детали

Димензии (L x W x H (Инчи):
29*21*10см
Тип:
wheatgrass морнар
сертификација:
UR,САШО,АДС,CB,УЛ,ГШ,EMC,ETL,CE,EMF,RoHS,LFGB
Функција:
Цедењето,Автоматски Пулпа Исфрлање,Обратно,Сад За Миење Безбедно,Не-Капе Spout
Оценка (Вртежи Во Минута):
80Rpm
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
морнар
Капацитет:
Бренд Име:
ZFTOPA
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Поставување Метод:
Табела
Полнење Порта Форма:
Круг
Брзина На Вредноста:
упатство
Материјал:
целосна нерѓосувачки челик
Стил:
сок extractor
is_customized:
Yes

Избор на купувачи