.

.

Нерѓосувачки челик рака wheatgrass морнар рачна дупчалка со спирална бургија бавно изстискване плодови пченица трева зеленчук сок од портокал extractor машина

Нерѓосувачки челик рака wheatgrass морнар рачна дупчалка со спирална бургија бавно изстискване плодови пченица трева зеленчук сок од портокал extractor машина

DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нерѓосувачки челик рака wheatgrass морнар рачна дупчалка со спирална бургија бавно изстискване плодови пченица трева зеленчук сок од портокал extractor машина
Параметарот :
Модел ZFJ1
Материјал 304stainless челик
Димензија 29*21*10см
Тежина 2.7 кг
Функција :
Лесен и брз стискаш пченица трева, сок принос е висока, не ги уништи хранливите состојки.Исто така, може да се притисне на зеленчук и овошје.
Функција :
Едноставен дизајн и лесен за употреба.
Лесно да се чисти и целосна нерѓосувачки ( храна одделение )
Остатоци и сок може да се одвои
Опис :
Работат од страна на страна, ќе може да се направи differnet овошје и зеленолисните растенија сок со тоа.
Како што се : wheatgrass сок, сок од јаболко,лубеница сок,
грозје сок,сок од круша,морков сок, сок од краставица,итн
Речиси сите видови на растителни сокови и овошен сок.Лесен за одржување.
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација).

Повеќе детали

Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Метод:
Табела
Бренд Име:
ZFTOPA
Тип:
wheatgrass морнар
Полнење Порта Форма:
Круг
Брзина На Вредноста:
упатство
сертификација:
АДС,CE,RoHS,UR,EMF,EMC,ГШ,ETL,УЛ,САШО,LFGB,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Функција:
Не-Капе Spout,Сад За Миење Безбедно,Обратно,Цедењето,Автоматски Пулпа Исфрлање
Оценка (Вртежи Во Минута):
80Rpm
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Димензии (L x W x H (Инчи):
29*21*10см
Капацитет:
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Број На Модел На:
морнар
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Материјал:
целосна нерѓосувачки челик
is_customized:
Yes
Стил:
сок extractor

Избор на купувачи