.

.

Mofe СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 6PCS Оригиналното Лого Палење Тип Б Трки Рев Граничник започне контрола за Тојота Мицубиши Mazda

Mofe СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 6PCS Оригиналното Лого Палење Тип Б Трки Рев Граничник започне контрола за Тојота Мицубиши Mazda

DEN 9981.00 DEN 10506.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Оригиналното Лого Рев Граничник Тип Б за Nissan Toyota, Lexus
Дербито Рев Граничник намалувања палење кога рев граница е погодена, обезбедување на заштита на моторот во сите услови.
Намалувања палење на удирање рев ограничување на Гориво намали не се користи, затоа пламени може да се појави како гориво е фрлена надвор од издувните Iginition сече се претпочита над гориво се намали. Гориво се сече, како што се користи на многу стандардни возила, ризици штета на високи перформанси мотори кога при високи вртежи. Палење намалување се користи во F1, WRC и други форми на motorsport само Треба да биде инсталиран од страна на искусен механичар Дербито Рев Граничник е погоден за голем број на возила.
Одговара за :
N ISSAN : CA18, SR18, CG13/10 DE, SR20, RB20, RB25, RB26, VQ20/25/30, VG30, сите турбо и N/A.
М ITSUBUSHI : 4 G63, 4 G93, 4 G92, 6 A12, 6 A13, 6 G72,
М AZDA : 13 B, 13 B-REW, Б6-ZE, ТУРБО И N/A, 13 BT
Т OYOTA : 4 AGE, 4 AGZE, 4 AFE, 2 EET, 4 EFTE, 3 SGTE, 3 SGE, 1 ZZFE, 2 ZZFE, 1 GGTE, IJZGTE, 2 JZGTE, 7 MGTE
ИТН. pls бидете сигурни дека вашиот автомобил модел и година пишува во слика,ако не,што значи воопшто не одговараат за вашиот автомобил
6 × Оригиналното Лого Рев Граничник Тип Б 6 × Упатството За

Повеќе детали

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
1563
Тип:
1252
Electrode Материјал:
Нормално
Осветленост Дел Број:
255ew
Calorific Вредност:
Ниска
Монтажа База:
Станот
Производителот Дел Број:
00
Бренд Име:
MOFE
is_customized:
Yes

Избор на купувачи