.

.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА на Високо Квалитетни 5PCS моќ градител Палење Намали Тип Б Рев Граничник започне контрола За Toyota, Mazda

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА на Високо Квалитетни 5PCS моќ градител Палење Намали Тип Б Рев Граничник започне контрола За Toyota, Mazda

DEN 8317.00 DEN 8755.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Оригиналното Лого Рев Граничник Тип Б за Nissan Toyota, Lexus Launch Control
Дербито Рев Граничник намалувања палење кога рев граница е погодена, обезбедување на заштита на моторот во сите услови.
Намалувања палење на удирање рев ограничување на Гориво намали не се користи, затоа пламени може да се појави како гориво е фрлена надвор од издувните Iginition сече се претпочита над гориво се намали. Гориво се сече, како што се користи на многу стандардни возила, ризици штета на високи перформанси мотори кога при високи вртежи. Палење намалување се користи во F1, WRC и други форми на motorsport само Треба да биде инсталиран од страна на искусен механичар Дербито Рев Граничник е погоден за голем број на возила.
Одговара за :
N ISSAN : CA18, SR18, CG13/10 DE, SR20, RB20, RB25, RB26, VQ20/25/30, VG30, сите турбо и N/A.
S UBARU : EJ20
М ITSUBUSHI : 4 G63, 4 G93, 4 G92, 6 A12, 6 A13, 6 G72,
М AZDA : 13 B, 13 B-REW, Б6-ZE, ТУРБО И N/A, 13 BT
Т OYOTA : 4 AGE, 4 AGZE, 4 AFE, 2 EET, 4 EFTE, 3 SGTE, 3 SGE, 1 ZZFE, 2 ZZFE, 1 GGTE, IJZGTE, 2 JZGTE, 7 MGTE
ИТН.
pls имајте предвид дека ако на вашиот автомобил модел и година ако го напишете во слика,ако не,што значи воопшто не одговараат за вашиот автомобил
5 × Оригиналното Лого Рев Граничник Тип Б 5 × Упатството За

Повеќе детали

Осветленост Дел Број:
11
Другиот Дел Број:
33
Тип:
5
Electrode Материјал:
Нормално
Монтажа База:
Станот
Calorific Вредност:
Медиум
Земја/Регион на Автомобил Производство:
11
Производителот Дел Број:
222
Бренд Име:
MOFE
is_customized:
Yes

Избор на купувачи