.

.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Оригиналното Лого 5PCS Палење Рев Граничник Тип Б За Мицубиши Mazda

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Оригиналното Лого 5PCS Палење Рев Граничник Тип Б За Мицубиши Mazda

DEN 8317.00 DEN 8755.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Оригиналното Лого Рев Граничник Тип Б за Nissan Toyota, Lexus
Дербито Рев Граничник намалувања палење кога рев граница е погодена, обезбедување на заштита на моторот во сите услови.
Намалувања палење на удирање рев ограничување на Гориво намали не се користи, затоа пламени може да се појави како гориво е фрлена надвор од издувните Iginition сече се претпочита над гориво се намали. Гориво се сече, како што се користи на многу стандардни возила, ризици штета на високи перформанси мотори кога при високи вртежи. Палење намалување се користи во F1, WRC и други форми на motorsport само Треба да биде инсталиран од страна на искусен механичар Дербито Рев Граничник е погоден за голем број на возила.
Одговара за :
N ISSAN : CA18, SR18, CG13/10 DE, SR20, RB20, RB25, RB26, VQ20/25/30, VG30, сите турбо и N/A.
М ITSUBUSHI : 4 G63, 4 G93, 4 G92, 6 A12, 6 A13, 6 G72,
М AZDA : 13 B, 13 B-REW, Б6-ZE, ТУРБО И N/A, 13 BT
Т OYOTA : 4 AGE, 4 AGZE, 4 AFE, 2 EET, 4 EFTE, 3 SGTE, 3 SGE, 1 ZZFE, 2 ZZFE, 1 GGTE, IJZGTE, 2 JZGTE, 7 MGTE
ИТН. pls имајте предвид дека ако на вашиот автомобил модел и година ако го напишете во слика,ако не,што значи воопшто не одговараат за вашиот автомобил
5 × Оригиналното Лого Рев Граничник Тип Б 5 × Упатството За
Добри информации Од купувачите

Повеќе детали

Тип:
1
Calorific Вредност:
Ниска
Осветленост Дел Број:
00
Монтажа База:
Станот
Земја/Регион на Автомобил Производство:
1
Производителот Дел Број:
00
Другиот Дел Број:
1
Electrode Материјал:
Iraurita
Бренд Име:
MOFE
is_customized:
Yes

Избор на купувачи