.

.

Бесплатен Превозот 10PCS DAC8512FSZ DAC8512 соп-8

Бесплатен Превозот 10PCS DAC8512FSZ DAC8512 соп-8

DEN 806.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Повеќе детали

Напон:
G
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
F
Бренд Име:
YUFO-IC
Температурата На Работа:
S
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
D
Тип:
S
Пакет:
A
Примена:
F
LEADTIME:
24 ЧАСА

Избор на купувачи