.

.

Бесплатен Превозот ICE3BR0665JZ SN74LS374N SN8P2501BPB TC74HC125AP TDA16846P TDA8362 TEA2261 TLC5940NT Tle2071 TLP759 НАТОПИ

Бесплатен Превозот ICE3BR0665JZ SN74LS374N SN8P2501BPB TC74HC125AP TDA16846P TDA8362 TEA2261 TLC5940NT Tle2071 TLP759 НАТОПИ

DEN 385.00 DEN 385.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Повеќе детали

боја:
ICE3BR0665JZ 10pcs, SN74LS374N 20pcs, SN8P2501BPB 20pcs, TC74HC125AP 20pcs, TDA16846P 20pcs, TDA8362 20pcs, TEA2261 10pcs, TLC5940NT 10pcs, Tle2071 5pcs, TLP759 10pcs
Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & datasheet
is_customized:
Yes
Тип:
datasheet
Примена:
datasheet
Пакет:
datasheet
превозот:
слободни

Избор на купувачи