.

.

Бесплатен превозот 10pcs/многу LTC3632EMS8E#PBF LTC3632EMS8E LTC3632EM LTC3632E LTC3632 IC РЕГ BUCK SYNC ADJ 20MA 8MSOP

Бесплатен превозот 10pcs/многу LTC3632EMS8EPBF LTC3632EMS8E LTC3632EM LTC3632E LTC3632 IC РЕГ BUCK SYNC ADJ 20MA 8MSOP

DEN 2246.40

Количина на стоки
Достапно на барање


LTC3632 EMS8 E#PBF LTC3632 EMS8 E LTC3632 EM LTC3632 E LTC3632 IC РЕГ BUCK SYNC ADJ 20 MA 8 MSOP
Тип на Чекор Надолу (Долар) Излез Тип на Прилагодливи Број на Излези 1 Напон - Излез 0.8 V ~ 50 V Напон - Текст 4.5 V ~ 50 V Фреквенција - Префрлување - Тековната Излез 20m A Синхрони Rectifier Да Оперативни температури -40°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00 mm Ширина) Изложени Подлога Снабдувач Уред Пакет 8-MSOP-ЕП

Повеќе детали

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Бренд Име:
Достоен Електроника

Избор на купувачи