.

.

Бесплатен Превозот IRLML2502TRPBF IRLML2502 HT7830 LM27313XMF LM397MFX LMP2231AMF LMP7701MF LT1615ES5-1 MAX4450EUK MIC2291YD5 SOT-23

Бесплатен Превозот IRLML2502TRPBF IRLML2502 HT7830 LM27313XMF LM397MFX LMP2231AMF LMP7701MF LT1615ES5-1 MAX4450EUK MIC2291YD5 SOT-23

DEN 310.00 DEN 310.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Повеќе детали

боја:
IRLML2502 100pcs, HT7830 20pcs, LM27313XMF 20pcs, LM397MFX 50pcs, LMP2231AMF 10pcs, LMP7701MF 10pcs, LT1615ES5-1 20pcs, MAX4450EUK 10pcs, MIC2291YD5 20pcs
Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & datasheet
is_customized:
Yes
Тип:
datasheet
Примена:
datasheet
Пакет:
datasheet
превозот:
слободни

Избор на купувачи