.

.

Бесплатен Превозот 10PCS MP8126DF-LF-Z MP8126DF MP8126 TSSOP16 НОВИ

Бесплатен Превозот 10PCS MP8126DF-LF-Z MP8126DF MP8126 TSSOP16 НОВИ

DEN 547.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Повеќе детали

Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MP8126
Бренд Име:
YUFO-IC
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард
превозот:
слободни

Избор на купувачи