.

.

10pcs/многу LTC3105EDD#PBF LTC3105EDD #PBF LTC3105E LTC3105 DFN-10

10pcs/многу LTC3105EDDPBF LTC3105EDD PBF LTC3105E LTC3105 DFN-10

DEN 2088.00

Количина на стоки
Достапно на барање


LTC3105 EDD#PBF LTC3105 EDD #PBF LTC3105 E LTC3105 DFN-10

Повеќе детали

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Бренд Име:
Достоен Електроника

Избор на купувачи