.

.

1pcs WS2812B RGB ШТИТ за WeMos Д1 мини BMP180

1pcs WS2812B RGB ШТИТ за WeMos Д1 мини BMP180

DEN 47.04

Количина на стоки
Достапно на барање


WS2812 B RGB проширување на одборот за Г1 мини BMP180

Повеќе детали

Бренд Име:
SZYTF
Состојба:
Нови
Тип:
д1 мини

Избор на купувачи