.

.

Мини Призмата Пол Сет за Вкупно Станица Анкетирање

Мини Призмата Пол Сет за Вкупно Станица Анкетирање

DEN 2640.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Мини Призмата + Пол Сет
Погоден за СИТЕ вкупно станици
Карактеристики : мини призмата има 0.0 mm форумот, Тоа вклучува и кругот призма,метал носителот и мини призмата торба. Мини суспендирани призмата систем вклучува мини призма, а pothook, три столбови(вкупно 1.8 m) и торба. Тоа може да се користи со Sokkia,Pentax,Nikon,Topcon и Leica Геодетски инструменти
Поштенски & Пакување
Ве молиме имајте во предвид : Default поштенски е на велика БРИТАНИЈА копното само - со Исклучок на Шкотскиот Висорамнини
Ако сте надвор од велика БРИТАНИЈА копното, ве молиме контактирајте со нас за точно превозот цена и за време на испорака пред купување на каков било објект.
Следење на броеви и превозот детали ќе бидат испратени до корисниците на барање. Поштенски тврди дека може да се направи само 28 дена по купувањето.

Повеќе детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Мини
Состојба:
Нови
Име:
LETER

Избор на купувачи