.

.

Сосема Нов Јужен Истражување Вкупно Станица Батеријата NB 28 за NTS 312 NTS 332 NTS 342

Сосема Нов Јужен Истражување Вкупно Станица Батеријата NB 28 за NTS 312 NTS 332 NTS 342

DEN 2064.00

Количина на стоки
Достапно на барање


СОСЕМА НОВ Јужен Истражување Вкупно Станица Батеријата NB-28
за NTS-312,NTS-332,NTS-342
Опис :
NB-28
Сосема нов и врвен квалитет заврши батеријата
Батеријата спецификации : Ni MH, 6.0 V. 3800m Ah
за Јужна NTS-312 серија, NTS-332 серија,NTS-342 серија вкупно станици, итн.
100% Сосема Нов и висок квалитет .
Она што можете да го видите на сликата е она што ќе добиете.
Превозот :
Ние Брод на Светот,
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена.
Пратката е директно од Хонгконг Пост преку редовни воздухопловната. тоа обично трае 7-15 дена превозот во САД , и превозот на друго место ќе се преземе во врска со 25-35 дена. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.

Повеќе детали

DIY Материјали:
Електрични
Состојба:
Нови

Избор на купувачи